Esaiguzu

5 Zerbitzuak 5 Harremanetarako

Esaiguzu

Zertan lagundu zaitzakegu?

Edozein zalantza edo iradokizun baldin baduzu jarri gurekin harremanetan. Zure zalantza nori zuzendu argi baduzu azpian dituzu beharrezko helbideak, eta bestela bete azpiko galdetegia edo deitu 943 216 044 telefonora eta zure zalantza lehenbailehen argituko dugu.







    ZERBITZUAK ETA PERTSONAK

    Idazkaritza

    Ainhoa Gesalaga, Aurkene Villarreal eta Alba Celemín
    ikastola@stl.eus

    Garraioa

    Eli Lukas
    elukas@stl.eus

    Jantokia

    Estitxu Roteta
    jantokia@stl.eus

    Covid arduraduna

    Alba Celemín
    acelemin@stl.eus

    Hedatuz ekintzak

    Aurkene Villarreal eta Iker Mendiluze
    ekintzak@stl.eus

    Kirolak

    Xabier Ezeiza eta Unai Arriaran
    kirolak@stl.eus

    Administrazioa

    Idoia Asuabarrena eta Amparo Sukunza
    iasuabarrena@stl.eus

    ZUZENDARITZA TALDEA

    Zuzendaria

    Joseba Alkiza
    zuzendaria@stl.eus

    Haur Hezkuntza Koordinatzailea

    Ana Sala
    hhkoordinatzailea@stl.eus

    Lehen Hezkuntza Koordinatzailea

    Maite Errasti
    lhkoordinatzailea@stl.eus

    Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua

    Aitzol Iriondo
    bhikasketaburua@stl.eus

    DBH Koordinatzailea

    Amaia Iruretagoiena
    dbhkoordinatzailea@stl.eus

    Batxilergoko Koordinatzailea

    Ane Beloki
    dbhokoordinatzailea@stl.eus

    Haur Hezkuntza

    2 urte

    A | Sonia Valderrama |
    svalderrama@stl.eus

    B | Ines Dehesa |
    idehesa@stl.eus

    C | Maider Odriozola |
    modriozola@stl.eus

    D | Ainhoa Basterra |
    abasterra@stl.eus

    E | Maialen Alvarez |
    malvarez@stl.eus

    F | Kristina Letamendi |
    kletamendi@stl.eus

    3 urte

    A | Itziar Uzkudun |
    iuzkudun@stl.eus

    B | Ainhoa Loidi |
    aloidi@stl.eus

    C | Ainara Alberdi |
    aialberdi@stl.eus

    D | Begoña Zubizarreta |
    bzubizarreta@stl.eus

    4 urte

    A |Estibalitz Balentziaga |
    ebalentziaga@stl.eus

    B | Itziar Otamendi |
    iotamendi@stl.eus

    C | Alex Usabiaga |
    ausabiaga@stl.eus

    D | Jaione Olasagasti |
    jolasagasti@stl.eus

    5 urte

    A | Anartz Miguel |
    amiguel@stl.eus

    B | Leire Korta |
    lkorta@stl.eus

    C | Itziar Uzkudun |
    mgorostidi@stl.eus

    D | Josebe Azpillaga |
    jazpillaga@stl.eus

    Lehen Hezkuntza

    1. maila

    A | Ion Busto |
    ibusto@stl.eus

    B | Mari Paz Larrañaga |
    mplarranaga@stl.eus

    C | Idoia Azurmendi |
    iazurmendi@stl.eus

    D | Ines Simón |
    isimon@stl.eus

    2. maila

    A | Amaia Alberdi |
    amalberdi@stl.eus

    B | Arritxu Iturriza |
    aiturriza@stl.eus

    C | Natalia Fdz. De Antona |
    nfernandez@stl.eus

    D | Ainhoa Agirre |
    aagirre@stl.eus

    3. maila

    A | Yolanda Loinaz |
    yloinaz@stl.eus

    B | Itziar Ezama |
    iezama@stl.eus

    C | Eider Gomez |
    egomez@stl.eus

    D | Lourdes Urruzola |
    lurruzola@stl.eus

    4. maila

    A | Maria Treku |
    mtreku@stl.eus

    B | Nerea Aranburu |
    naranburu@stl.eus

    C | Irati Salazar |
    isalazar@stl.eus

    D | Nerea Loinaz |
    nloinaz@stl.eus

    5. maila

    A | Lourdes Uranga |
    luranga@stl.eus

    B | Olatz Otaño |
    ootano@stl.eus

    C | Maria Dorronsoro |
    mdorronsoro@stl.eus

    D | Larraitz Lukas |
    llukas@stl.eus

    6. maila

    A | Kristina Peña |
    kpena@stl.eus

    B |Unai López |
    ulopez@stl.eus 

    C | Nerea Goikoetxea |
    ngoicoechea@stl.eus

    D | Imanol Yarza |
    iyarza@stl.eus

    Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

    1. maila

    A | Naiara Mujika |
    nmujika@stl.eus

    B | Lauren Mongoven |
    lmongoven@stl.eus

    C | Ione Illarramendi |
    jillarramendi@stl.eus

    D | Dorleta Etxezarreta |
    detxezarreta@stl.eus

    2. maila

    A | Begoña Alvarez |
    balvarez@stl.eus

    B | Eneida Andueza |
    eandueza@stl.eus

    C | Maite Garcia |
    mgarcia@stl.eus

    D | Ainhoa Learte |
    alearte@stl.eus

    3. maila

    A | Amaia Moreno |
    amoreno@stl.eus

    B | Jon Zabalegi |
    jzabalegi@stl.eus

    C | Leire Moreno |
    lmoreno@stl.eus

    D | Beatriz Larrañaga |
    blarranaga@stl.eus

    4. maila

    A | Eli Urdangarin |
    eurdangarin@stomas.eu

    B | Itziar Etxegia |
    eetxegia@stl.eus

    C | Nagore Usandizaga |
    nusandizaga@stl.eus

    D | Aitor Usaola |
    ausaola@stl.eus

    Batxilergoa

    1. maila

    A | Kontxi Urkia | kurkia@stl.eus

    B | Arantza Aranburu | aaranburua@stl.eus

    C | Ander Garate | agarate@stl.eus

    D | Arantzazu Zabaleta | azabaleta@stl.eus

    2. maila

    A | Alaitz Romo | aromo@stl.eus

    B | Aitor Etxebeste | aetxebeste@stl.eus

    C | Idoia Garcia | igarcia@stl.eus

    D | Maite Aranalde | maranalde@stl.eus