Esaiguzu

5 Zerbitzuak 5 Harremanetarako

Esaiguzu

Zertan lagundu zaitzakegu?

Edozein zalantza edo iradokizun baldin baduzu jarri gurekin harremanetan. Zure zalantza nori zuzendu argi baduzu azpian dituzu beharrezko helbideak, eta bestela bete azpiko galdetegia edo deitu 943 216 044 telefonora eta zure zalantza lehenbailehen argituko dugu.







    ZERBITZUAK ETA PERTSONAK

    Idazkaritza

    Ainhoa Gesalaga, Aurkene Villarreal eta Alba Celemín
    ikastola@stl.eus

    Garraioa

    Eli Lukas
    elukas@stl.eus

    Jantokia

    Estitxu Roteta
    jantokia@stl.eus

    Covid arduraduna

    Alba Celemín
    acelemin@stl.eus

    Hedatuz ekintzak

    Aurkene Villarreal eta Iker Mendiluze
    ekintzak@stl.eus

    Kirolak

    Xabier Ezeiza eta Unai Arriaran
    kirolak@stl.eus

    Administrazioa

    Idoia Asuabarrena eta Amparo Sukunza
    iasuabarrena@stl.eus

    ZUZENDARITZA TALDEA

    Zuzendaria

    Joseba Alkiza
    zuzendaria@stl.eus

    Haur Hezkuntza Koordinatzailea

    Ana Sala
    hhkoordinatzailea@stl.eus

    Lehen Hezkuntza Koordinatzailea

    Maite Errasti
    lhkoordinatzailea@stl.eus

    Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua

    Aitzol Iriondo
    bhikasketaburua@stl.eus

    DBH Koordinatzailea

    Kepa Susperregi
    dbhkoordinatzailea@stl.eus

    Batxilergoko Koordinatzailea

    Maite Aranalde
    dbhokoordinatzailea@stl.eus

    TUTOREAK

    Haur Hezkuntza

    2 urte

    A | Sonia Valderrama |
    svalderrama@stl.eus

    B | Ines Dehesa |
    idehesa@stl.eus

    C | Maider Odriozola |
    modriozola@stl.eus

    D | Ainhoa Basterra |
    abasterra@stl.eus

    E | Maialen Alvarez |
    malvarez@stl.eus

    F | Kristina Letamendi |
    kletamendi@stl.eus

    3 urte

    A | Estibalitz Balentziaga |
    ebalentziaga@stl.eus

    B | Itziar Otamendi |
    iotamendi@stl.eus

    C | Ainara Alberdi |
    aialberdi@stl.eus

    D | Begoña Zubizarreta |
    bzubizarreta@stl.eus

    4 urte

    A | Jaione Olasagasti |jolasagasti@stl.eus

    B | Leire Korta |lkorta@stl.eus

    C | Mendigaina Gorostiaga |mgorostiaga@stl.eus

    D | Alex Usabiaga |ausabiaga@stl.eus

    5 urte

    A | Josebe Azpillaga |
    jazpillaga@stl.eus

    B | Larraitz Lukas |
    llukas@stl.eus

    C | Itziar Uzkudun |
    iuzkudun@stl.eus

    D | Anartz Miguel |
    amiguel@stl.eus

    Lehen Hezkuntza

    1. maila

    A | Ion Busto |
    ibusto@stl.eus

    B | Mari Paz Larrañaga |
    mplarranaga@stl.eus

    C | Ines Simón |
    isimon@stl.eus

    D | Idoia Azurmendi |
    iazurmendi@stl.eus

    2. maila

    A | Eider Gomez |
    egomez@stl.eus

    B | Arritxu Iturriza |
    aiturriza@stl.eus

    C | Natalia Fdz. De Antona |
    nfernandez@stl.eus

    D | Ainhoa Agirre |
    aagirre@stl.eus

    3. maila

    A | Yolanda Loinaz |
    yloinaz@stl.eus

    B | Itziar Ezama |
    iezama@stl.eus

    C | Idoia Goenaga |
    igoenaga@stl.eus

    D | Lourdes Urruzola |
    lurruzola@stl.eus

    4. maila

    A | Nerea Aranburu |
    naranburu@stl.eus

    B | Nerea Loinaz |
    nloinaz@stl.eus

    C | Maria Treku |
    mtreku@stl.eus

    D | Irati Salazar |
    isalazar@stl.eus

    5. maila

    A | Olatz Otaño |
    ootano@stl.eus

    B | Unai López |
    ulopez@stl.eus

    C | Lourdes Uranga |
    luranga@stl.eus

    D | Amaia Alberdi |
    amalberdi@stl.eus

    6. maila

    A | Irati Irizar |
    iirizar@stl.eus

    B | Imanol Yarza |
    iyarza@stl.eus

    C | Kristina Peña |
    kpena@stl.eus

    D | Nerea Goikoetxea |
    ngoicoechea@stl.eus

    DBH

    1. maila

    A | Maite Urkaregi |
    murkaregi@stl.eus

    B | Jon Zabalegi |
    jzabalegui@stl.eus

    C | Naiara Mujika |
    nmujika@stl.eus

    D | Amaia Iruretagoiena |
    airuretagoiena@stl.eus

    2. maila

    A | Begoña Alvarez |
    balvarez@stl.eus

    B | Miren Randez |
    mrandez@stl.eus

    C | Ainhoa Aranburu |
    aaranburuu@stl.eus

    D | Dorleta Etxezarreta |
    detxezarreta@stl.eus

    3. maila

    A | Ainhoa Learte |
    alearte@stl.eus

    B | Amaia Moreno |
    amoreno@stl.eus

    C | Ane Beloki |
    abeloki@stl.eus

    D | Leire Moreno |
    lmoreno@stl.eus

    4. maila

    A | Eli Urdangarin |
    eurdangarin@stl.eus

    B | Elena Garagorri |
    egaragorri@stl.eus

    C | Mikel Mujika |
    mmujikab@stl.eus

    D | Imanol Petrirena |
    ipetrirena@stl.eus

    Batxilergoa

    1. maila

    A | Arantzazu Zabaleta | azabaleta@stl.eus

    B | Ander Garate | agarate@stl.eus

    C | Iker Mendiluze | imendiluze@stl.eus

    D | Ane Ugalde | augalde@stl.eus

    2. maila

    A | Kontxi Urkia | kurkia@stl.eus

    B | Elixabet Herrero | eherrero@stl.eus

    C | Lauren Mongoven | lmongoven@stl.eus

    D | Aitor Etxebeste | aetxebeste@stl.eus