Ezagutu gure taldea.

5 Gure Ikastola 5 Taldea

Ezagutu gure taldea.

Gure ikasleenbidelagunak izateada gure helburua

ZUZENDARITZA

Zuzendaria

Iñaki Zubizarreta
zuzendaria@stomas.eu

 

Haur Hezkuntza Koordinatzailea

Ana Sala
hhkoordinatzailea@stomas.eu

 

Lehen Hezkuntza Koordinatzailea

Maite Errasti
lhkoordinatzailea@stomas.eu

 

Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua

Aitzol Iriondo
dbhikasketaburua@stomas.eu

 

DBH Koordinatzailea

Kepa Susperregi
dbhkoordinatzailea@stomas.eu

 

Batxilergoko Koordinatzailea

Maite Aranalde
dbhokoordinatzailea@stomas.eu

HH-LH (Lehen zikloko) Orientatzailea

Amaia Azurmendi
aazurmendi@stomas.eu

 

LH (Bigarren eta Hirugarren zikloko) Orientatzailea

Nestor Regalado
nregalado@stomas.eu

 

BH Orientatzaileak

Oihane Peña eta Leire Orbegozo
dbhorientatzailea@stomas.eu

ORIENTAZIOA

ADMINISTRAZIOA

Administrazioburua

Idoia Asuabarrena
iasuabarrena@stomas.eu

 

Garraioa

Eli Lukas
elukas@stomas.eu

 

Jantokia

Estitxu Roteta
jantokia@stomas.eu

TUTOREAK

Haur Hezkuntza 2-5 urte

2 urte

A | Sonia Valderrama |
svalderrama@stomas.eu

B | Ines Dehesa |
idehesa@stomas.eu

C | Maider Odriozola |
modriozola@stomas.eu

D | Ainhoa Basterra |
abasterra@stomas.eu

E | Maialen Alvarez |
malvarez@stomas.eu

F | Kristina Letamendi |
kletamendi@stomas.eu

3 urte

A | Estibalitz Balentziaga |
ebalentziaga@stomas.eu

B | Itziar Otamendi |
iotamendi@stomas.eu

C | Ainara Alberdi |
aialberdi@stomas.eu

D | Begoña Zubizarreta |
bzubizarreta@stomas.eu

4 urte

A | Jaione Olasagasti |
jolasagasti@stomas.eu

B | Leire Korta |
lkorta@stomas.eu

C | Mendigaina Gorostiaga |
mgorostiaga@stomas.eu

D | Alex Usabiaga |
ausabiaga@stomas.eu

5 urte

A | Josebe Azpillaga |
jazpillaga@stomas.eu

B | Larraitz Lukas |
llukas@stomas.eu

C | Itziar Uzkudun |
iuzkudun@stomas.eu

D | Anartz Miguel |
amiguel@stomas.eu

Lehen Hezkuntza 6-12 urte

LH1

A | Ion Busto |
ibusto@stomas.eu

B | Mari Paz Larrañaga |
mplarranaga@stomas.eu

C | Ines Simón |
isimon@stomas.eu

D | Idoia Azurmendi |
iazurmendi@stomas.eu

LH2

A | Eider Gomez |
egomez@stomas.eu

B | Arritxu Iturriza |
aiturriza@stomas.eu

C | Natalia Fdz. De Antona |
nfernandez@stomas.eu

D | Ainhoa Agirre |
aagirre@stomas.eu

LH3

A | Yolanda Loinaz |
yloinaz@stomas.eu

B | Itziar Ezama |
iezama@stomas.eu

C | Idoia Goenaga |
igoenaga@stomas.eu

D | Lourdes Urruzola |
lurruzola@stomas.eu

LH4

A | Nerea Aranburu |
naranburu@stomas.eu

B | Nerea Loinaz |
nloinaz@stomas.eu

C |  Maria Treku |
mtreku@stomas.eu

D | Irati Salazar |
isalazar@stomas.eu

LH5

A | Olatz Otaño |
ootano@stomas.eu

B | Unai López |
ulopez@stomas.eu

C | Lourdes Uranga |
luranga@stomas.eu

D | Amaia Alberdi |
amalberdi@stomas.eu

LH6

A | Irati Irizar |
iirizar@stomas.eu

B | Imanol Yarza |
iyarza@stomas.eu

C | Kristina Peña |
kpena@stomas.eu

D | Nerea Goikoetxea |
ngoicoechea@stomas.eu

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza 12-16 urte

DBH1

A | Maite Urkaregi |
murkaregi@stomas.eu

B | Jon Zabalegi |
jzabalegui@stomas.eu

C | Naiara Mujika |
nmujika@stomas.eu

D | Amaia Iruretagoiena |
airuretagoiena@stomas.eu

DBH2

A | Begoña Alvarez |
balvarez@stomas.eu

B | Miren Randez |
mrandez@stomas.eu

C | Ainhoa Aranburu |
aaranburuu@stomas.eu

D | Dorleta Etxezarreta |
detxezarreta@stomas.eu

DBH3

A | Ainhoa Learte |
alearte@stomas.eu

B | Amaia Moreno |
amoreno@stomas.eu

C | Ane Beloki |
abeloki@stomas.eu

D | Leire Moreno |
lmoreno@stomas.eu

DBH4

A | Eli Urdangarin |
eurdangarin@stomas.eu

B | Elena Garagorri |
egaragorri@stomas.eu

C | Mikel Mujika |
mmujikab@stomas.eu

D | Imanol Petrirena |
ipetrirena@stomas.eu

Batxilergoa 16-18 urte

BATX1

A | Arantzazu Zabaleta | azabaleta@stomas.eu

B | Ander Garate | agarate@stomas.eu

C | Iker Mendiluze | imendiluze@stomas.eu

D | Ane Ugalde | augalde@stomas.eu

BATX2

A | Kontxi Urkia | kurkia@stomas.eu

B | Elixabet Herrero | eherrero@stomas.eu

C | Lauren Mongoven | lmongoven@stomas.eu

D | Aitor Etxebeste | aetxebeste@stomas.eu