Ezagutu gure taldea

5 Gure Ikastola 5 Taldea

Ezagutu gure taldea

Gure ikasleenbidelagunak izateada gure helburua

ZUZENDARITZA

Zuzendaria

Joseba Alkiza
zuzendaria@stl.eus

 

Haur Hezkuntza Koordinatzailea

Ana Sala
hhkoordinatzailea@stl.eus

 

Lehen Hezkuntza Koordinatzailea

Maite Errasti
lhkoordinatzailea@stl.eus

 

Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua

Aitzol Iriondo
bhikasketaburua@stl.eus

 

DBH Koordinatzailea

Amaia Iruretagoiena
dbhkoordinatzailea@stl.eus

 

Batxilergoko Koordinatzailea

Ane Beloki
dbhokoordinatzailea@stl.eus

Haur Hezkuntza eta LH ·lehen zikloko· Orientatzailea

Amaia Azurmendi
aazurmendi@stl.eus

 

Lehen Hezkuntza ·bigarren eta hirugarren zikloko· Orientatzailea

Nestor Regalado
nregalado@stl.eus

 

Bigarren Hezkuntzako Orientatzaileak

Oihane Peña eta Leire Orbegozo
dbhorientatzailea@stl.eus

ORIENTAZIOA

ADMINISTRAZIOA

Administrazioburua

Idoia Asuabarrena
iasuabarrena@stl.eus

 

Garraioa

Eli Lukas
elukas@stl.eus

 

Jantokia

Estitxu Roteta
jantokia@stl.eus