Contáctanos

5 Utilidades 5 Contacto

Contáctanos

Eskerrik asko mezuagatik!

Posta bidali da.

Sentitzen dugu.
Ezin izan da mezua bidali.

Saiatu berriro.


    SECRETARÍA

    ikastola@stomas.eu

     

    TRANSPORTE

    Eli Lukas
    elukas@stomas.eu

     

    COMEDOR

    Estitxu Roteta
    jantokia@stomas.eu

    TUTORES

    Educación Infantil 2-5 años

    2 años

    A | Sonia Valderrama |
    svalderrama@stomas.eu

    B | Ines Dehesa |
    idehesa@stomas.eu

    C | Maider Odriozola |
    modriozola@stomas.eu

    D | Ainhoa Basterra |
    abasterra@stomas.eu

    E | Maialen Alvarez |
    malvarez@stomas.eu

    F | Kristina Letamendi |
    kletamendi@stomas.eu

    3 años

    A | Estibalitz Balentziaga |
    ebalentziaga@stomas.eu

    B | Itziar Otamendi |
    iotamendi@stomas.eu

    C | Ainara Alberdi |
    aialberdi@stomas.eu

    D | Begoña Zubizarreta |
    bzubizarreta@stomas.eu

    4 años

    A | Jaione Olasagasti |
    jolasagasti@stomas.eu

    B | Leire Korta |
    Lkorta@stomas.eu

    C | Mendigaina Gorostiaga |
    mgorostiaga@stomas.eu

    D | Alex Usabiaga |
    ausabiaga@stomas.eu

    5 años

    A | Josebe Azpillaga |
    jazpillaga@stomas.eu

    B | Larraitz Lukas |
    Llukas@stomas.eu

    C | Itziar Uzkudun |
    iuzkudun@stomas.eu

    D | Anartz Miguel |
    amiguel@stomas.eu

    Educación Primaria 6-12 años

    EP1

    A | Ion Busto |
    ibusto@stomas.eu

    B | Mari Paz Larrañaga |
    mplarranaga@stomas.eu

    C | Ines Simón |
    isimon@stomas.eu

    D | Idoia Azurmendi |
    iazurmendi@stomas.eu

    EP2

    A | Eider Gomez |
    egomez@stomas.eu

    B | Arritxu Iturriza |
    aiturriza@stomas.eu

    C | Natalia Fdz. De Antona |
    nfernandez@stomas.eu

    D | Ainhoa Agirre |
    aagirre@stomas.eu

    EP3

    A | Yolanda Loinaz |
    yloinaz@stomas.eu

    B | Itziar Ezama |
    iezama@stomas.eu

    C | Idoia Goenaga |
    igoenaga@stomas.eu

    D | Lourdes Urruzola |
    Lurruzola@stomas.eu

    EP4

    A | Nerea Aranburu |
    naranburu@stomas.eu

    B | Nerea Loinaz |
    nloinaz@stomas.eu

    C | Maria Treku |
    mtreku@stomas.eu

    D | Irati Salazar |
    isalazar@stomas.eu

    EP5

    A | Olatz Otaño |
    ootano@stomas.eu

    B | Unai López |
    ulopez@stomas.eu

    C | Lourdes Uranga |
    luranga@stomas.eu

    D | Amaia Alberdi |
    amalberdi@stomas.eu

    EP6

    A | Irati Irizar |
    iirizar@stomas.eu

    B | Imanol Yarza |
    iyarza@stomas.eu

    C | Kristina Peña |
    kpena@stomas.eu

    D | Nerea Goikoetxea |
    ngoicoechea@stomas.eu

    Educación Secundaria Obligatoria 12-16 años

    ES1

    A | Maite Urkaregi |
    murkaregi@stomas.eu

    B | Jon Zabalegi |
    jzabalegui@stomas.eu

    C | Naiara Mujika |
    nmujika@stomas.eu

    D | Amaia Iruretagoiena |
    airuretagoiena@stomas.eu

    ES2

    A | Begoña Alvarez |
    balvarez@stomas.eu

    B | Miren Randez |
    mrandez@stomas.eu

    C | Ainhoa Aranburu |
    aaranburuu@stomas.eu

    D | Dorleta Etxezarreta |
    detxezarreta@stomas.eu

    ES3

    A | Ainhoa Learte |
    alearte@stomas.eu

    B | Amaia Moreno |
    amoreno@stomas.eu

    C | Ane Beloki |
    abeloki@stomas.eu

    D | Leire Moreno |
    lmoreno@stomas.eu

    ES4

    A | Eli Urdangarin |
    eurdangarin@stomas.eu

    B | Elena Garagorri |
    egaragorri@stomas.eu

    C | Mikel Mujika |
    mmujikab@stomas.eu

    D | Imanol Petrirena |
    ipetrirena@stomas.eu

    Bachiller 16-18 años

    BACH1

    A | Arantzazu Zabaleta | azabaleta@stomas.eu

    B | Ander Garate | agarate@stomas.eu

    C | Iker Mendiluze | imendiluze@stomas.eu

    D | Ane Ugalde | augalde@stomas.eu

    BACH2

    A | Kontxi Urkia | kurkia@stomas.eu

    B | Elixabet Herrero | eherrero@stomas.eu

    C | Lauren Mongoven | lmongoven@stomas.eu

    D | Aitor Etxebeste | aetxebeste@stomas.eu